Niektorí muži pripravia pre svoju vyvolenú celkom nezabudnuteľnú a originálnu žiadosť o ruku. Jej prípravou strávia niekoľko mesiacov, zapoja do nej rodinu, priateľov alebo i náhodne okoloidúcich, výsledok je ale potom úžasný a prinesie svoje ovocie. Jeho vyvolená povie ÁNO a na tento deň nikdy nezabudne.

 

Inšpirujte sa netradičnými zásnubami aj vy

V ŠTÝLE HARRYHO POTTERA

Pre obrovskú fanúšičku Harryho Pottera bola žiadosť o ruku v tomto štýle jedinečná. Jej priateľ všetko niekoľko mesiacov starostlivo plánoval a pripravil pre ňu niekoľko náročných úloh, ktoré musela splniť, než sa dostala až k nemu. A tam na ňu čakala už iba kúzelná truhlica so zásnubným prsteňom.

S ORCHESTROM

Predstavte si situáciu, kedy idete do parku a naraz všade okolo začnú tancovať ľudia na pesničku od Michaela Jacksona. Z ničoho nič sa objaví orchester a všetci členovia Vašej rodiny. Presne takto sa rozhodol mladý muž požiadať svoju vyvolenú o ruku. Súhlasila.

ROMANTIKA V IPADE

Žena, modelka, odišla pracovne do Talianska. Vydal sa za ňou tajne i jej priateľ. Keď zišla na terasu, kde sa mala stretnúť s týmom, s ktorým bude na fotení spolupracovať, žena z obsluhy hotelu jej dala do ruky iPad, na ktorom sa prehrala správa od jej priateľa. Ten nakoniec prišiel po schodoch a požiadal ju o ruku.

V ŠTÝLE BRUNA MARSA

Muž požiadal svojho brata, aby jeho priateľku posadil do otvoreného kufra svojho auta, pustil pesničku od hudobníka Bruna Marsa, ktorá sa volá Marry you (Vezmem si ťa) a viac než šesťdesiat jeho kamarátov mu pomohlo stvárniť slová z tejto piesne. Na konci pesničky sa objaví a požiada svoju priateľku, ktorá súhlasí.