Rozmýšľate už nad vianočnými darčekmi? Nakupovať s predstihom sa oplatí. Ušetríte si stres, máte istotu, že všetko dorazí včas, a pred Vianocami si už môžete len užívať sviatočnú atmosféru. Niektoré darčeky navyše potrebujú svoj čas - napríklad kvalitný zlatý šperk vyrábaný ručne s láskou a pozornosťou, aj k tým najmenším detailom.

V KLENOTA veríme, že ten najlepší darček pre ženu je šperk. Podčiarkne jej krásu a bude jej robiť radosť celý život. Nájdu sa samozrejme aj výnimky, ale pre väčšinu žien je práve šperk tým vysnívaným darčekom, ktorý by pod stromčekom rady našli. Často po ňom túžia aj tie, ktoré to nahlas nepovedia...

luxusné diamantové náušnice a náhrdelník z bieleho 14-karátového zlata - KLENOTA šperky s moissanitom v 14-karátovom zlate - KLENOTA

Každá žena má svoj jedinečný vkus a štýl. Vybrať ten pravý šperk tak niekedy nie je ľahké. Pripravili sme pre vás preto niekoľko tipov na darčeky, ktoré zaručene potešia:

1. Diamantový šperk

Klasika preverená generáciami. Diamanty na prvý pohľad zaujmú svojim ligotom. Vďaka svojej tvrdosti a odolnosti sa dajú bez obáv nosiť nepretržite. Diamantový prsteň je presne ten typ šperku, ktorý urobí radosť každej žene túžiacej po luxusnom, elegantnom šperku. Ak hľadáte univerzálny, nadčasový doplnok, zvoľte diamantové napichovacie náušnice. Ak vás láka väčšia originalita, pozrite si naše šperky s farebnými diamantmi, napríklad tajomné čierne diamanty.

2. Náhrdelník s drahokamom

Zlatá retiazka zdobená príveskom s farebným drahokamom predstavuje skvelý darček nielen na Vianoce. Nemusíte si robiť starosti s vhodnou veľkosťou ako pri prsteni a drahokam môžete vybrať napríklad podľa mesiaca narodenia alebo obľúbenej farby. Medzi tie najobľúbenejšie patrí temne modrý zafír, zelený smaragd a červený rubín.

Súprava zafírových šperkov - prsteň, náušnice, náhrdelník z bieleho zlata - KLENOTA

3. Perlový šperk

Skvelý darček na Vianoce predstavuje aj krása priamo z hlbín riek či morí. Zabudnite na mýtus, podľa ktorého sa perly hodia len pre staršie ženy. Perlové šperky KLENOTA zaujmú sviežim, moderným vzhľadom. Siahnuť môžete napríklad po decentnom prívesku alebo originálnom prsteni s centrálnou perlou.

4. Originálny šperk z kolekcie E-cut

Ak chcete na Vianoce prekvapiť svoju ženu alebo priateľku skutočne jedinečným šperkom, nechajte sa inšpirovať našou dizajnovou kolekciou E-cut. V tej nájdete minimalistické, zároveň ale výrazné šperky s moissanitmi. Pokiaľ hľadáte moderný darček pre ženu, ktorá sleduje aktuálne trendy, šperk z kolekcie E-cut je to pravé.

Náušnice s centrálnym moissanitom a diamantmi v žltom zlate - KLENOTA Minimalistické zlaté šperky - KLENOTA

5. Náhrdelník so srdcom

Ako lepšie vyjadriť svoje city ako odvekým symbolom lásky? Retiazky so srdiečkom patria medzi tie najobľúbenejšie modely v našej ponuke, a to nielen na Vianoce. Tento minimalistický šperk sa stane skvelým doplnkom pre každú príležitosť a milou pripomienkou vašej lásky.

6. Luxusné súpravy

Budou pro vás a vaše nejbližší tyto Vánoce něčím speciální a vy hledáte dárek, který by odpovídal výjimečnosti této příležitosti? Prozkoumejte ladící sady, speciálně sestavené našimi designéry. Díky nim máte jistotu, že zvolené šperky se budou hezky doplňovat.

moissanitové šperky z bieleho zlata - KLENOTA Diamantový náhrdelník a prsteň so smaragdom v bielom 14-karátovom zlate - KLENOTA

7. Minimalistické napichovačky

Ťažko by ste hľadali univerzálnejší a nadčasovejší doplnok ako klasické napichovacie náušnice. Zvoliť si môžete úplne minimalistický dizajn alebo zaujímavý motív, napríklad hviezdy alebo trojuholníky.

8. Zlaté náušnice kruhy

Zlaté kruhy sú nesmrteľné. Občas samozrejme zažívajú výraznejší vrchol popularity, z módy ale v podstate nikdy nevyšli – a zrejme ani nevyjdú. Odporúčame siahnuť skôr po drobnejších náušniciach s menším priemerom, tie sú univerzálne za všetkých okolností.

Minimalistické zlaté náušnice kruhy - KLENOTA Nadčasové diamantové náušnice v žltom 14-karátovom zlate - KLENOTA

9. Zásnuby pod stromčekom

Vianoce patria medzi obľúbené príležitosti pre žiadosť o ruku. Pokiaľ aj vy uvažujete o tom, že tento rok prišla tá správna chvíľa a vianočná atmosféra dodá vašim zásnubám jedinečné kúzlo, je na čase porozhliadnuť sa po prstienku. Absolútnou klasikou je zásnubný prsteň s briliantom v bielom zlate.

luxusné zásnubné prstene s diamantmi z bieleho zlata - KLENOTA

Vianočné nákupy v KLENOTA

Ak ste sa rozhodli zaobstarať na Vianoce šperk z našej ponuky, odporúčame objednať s dostatočným predstihom. Šperky na objednávku dodávame do 3 týždňov. Ručná výroba sa skrátka nedá uponáhľať. Pokiaľ ste výber nechali na poslednú chvíľu, nezúfajte – aj pre vás máme riešenie. Viac ako tisíc šperkov máme pripravených na sklade na odoslanie do druhého dňa.

Ku každému šperku KLENOTA dostanete certifikát pravosti a dizajnovú krabičku. V rámci nášho servisu získate aj celoživotné čistenie šperkov zadarmo. Pokiaľ stále ešte váhate, upokojí vás predĺžená doba na výmenu či vrátenie šperku, ktorá je pre všetky predvianočné nákupy 100 dní.

zásnubný prsteň s diamantom - KLENOTA certiikát pravosti - KLENOTA