Všetky zásadné okamihy v živote si iste zaslúžia pripomienku vo forme šperku. Výnimkou nie je ani promócia. Čo však čerstvej absolventke za zvládnutie všetkých študijných povinností darovať? Máme pre vás pár nápadov.

Pretože tradície v tomto prípade nenaznačujú nič konkrétne, môžete popustiť uzdu svojej fantázii a porozhliadnuť sa napríklad medzi prívesky s drahokamami, náušnice alebo náramky.

Zlato a diamanty ako nestarnúca klasika

Vyjadrite svoju hrdosť vo forme nadčasových zlatých náušníc s diamantmi. Tie vzdelaná dáma bezpochyby vynosí na pracovné stretnutia, do divadla alebo na plesy. Ak hľadáte skutočne dych berúci darček, môžete náušnice doplniť ladiacim príveskom.

Podmanivé perlové súpravy

Perly milovala už Kleopatra a niet divu. Jemné perlové náušnice decentne podčiarknu ženskú krásu, a preto rozhodne predstavujú vhodný darček k promócii. Ich verným spoločníkom sa môže stať aj perlový náramok.

Osobité kúsky

Medzi menej tradičnými alternatívami sú momentálne v obľube najmä výrazné a farebné šperky. Potrpí si absolventka na originálne ozdoby? Čo ju potešiť napríklad rubínovým príveskom a náušnicami?

Myslite na to, že promóciou človek začína ďalšiu kapitolu života. Vzhľadom k novej životnej situácii možno bude meniť aj šatník a celkový štýl svojho zovňajšku. Preto môže byť práve promócia skvelou príležitosťou k darovaniu prvého luxusnejšieho šperku, elegantného klenotu, ktorý sa bude hodiť aj na formálnejšie príležitosti.