MENU
NA SKLADE

Zlatý náhrdelník s labradoritom

  • ZLATÝ NÁHRDELNÍK S LABRADORITOM - KOLEKCIA SEASONS - KOLEKCIE KLENOTA
  • XMAS Package

Klasickú retiazku zo žltého 14k zlata zdobí jednoduchý prívesok s okrúhlym labradoritom, v ezoterike veľmi obľúbeným symbolom mystiky, intuície a poznania. Jeho modrošedá farba na prvý pohľad zaujme a určite poteší každú milovníčku výnimočných kameňov.

Šperky z kolekcie Seasons sú symbolom prírodnej krásy. Vyznačujú sa hrejivou kombináciou žltého zlata a prírodných drahokamov. Každý kameň v kolekcii je vďaka prírodnému pôvodu úplný unikát, jeho farba sa tak môže kus od kusu mierne líšiť. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

235 € Vyžiadať na tovar
KÓD K0716033
Materiál Žlté zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Labradorit
Pôvod prírodný
Výbrus guľatý
Priemer 8.0 mm
Váha 3.900 ct
Dĺžka 420.00 mm
Váha 1.9 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.

DIAMANTOVÉ ŠPERKY KLENOTA


Pro pohodlný nákup a doručení do České republiky doporučujeme navštívit naši stránku v češtině.

Pre pohodlný nákup a doručenie na Slovensko odporúčame navštíviť našu stránku v slovenčine.

Aby zapewnić Państwu jak największą wygodę podczas zakupów, rekomendujemy odwiedzenie naszej polskiej strony.

Für das beste, auf Ihren Standort zugeschnittene Einkaufserlebnis empfehlen wir Ihnen, unsere deutsche Website zu besuchen.

Pour une navigation optimale et adaptée à votre zone géographique, nous vous recommandons de consulter notre site Web français.

For the best shopping experience, we recommend visiting our international website in English.