MENU

Prsteň z ružového zlata s topásom

  • Prsteň z ružového zlata s topásom
  • Prsteň z ružového zlata s topásom
  • Prsteň z ružového zlata s topásom
  • XMAS Package

Výrazný prsteň zo 14 kt ružového zlata zdobený prekrásnym London topásom s priemerom 8 mm. Vďaka výbrusu typu cushion krásne vyniká jeho sýta tmavá farba. Skvelý tip na darček pre ženy s láskou k veľkým drahokamom aj netradičná voľba pre žiadosť o ruku.

Prstene pre Vás vyrábame ručne vo všetkých bežných veľkostiach v našom ateliéri v Prahe. Veľkosť môžete uviesť v objednávke alebo ju upresniť neskôr, prípadná prvá úprava je bezplatná. Doprava zadarmo, darčeková krabička a certifikát pravosti sú samozrejmosťou.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

778.26 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0691084
Materiál Ružové zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Topás
Brus cushion
Šírka 8.0 mm
Výška 8.0 mm
Váha 2.6 ct
Váha 2.8 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.