MENU

Náhrdelník so žltým diamantom v bielom 14 kt zlate

  • Náhrdelník so žltým diamantom v bielom 14 kt zlate
  • Náhrdelník so žltým diamantom v bielom 14 kt zlate
  • Náhrdelník so žltým diamantom v bielom 14 kt zlate
  • XMAS Package

Jemný náhrdelník z bieleho 14k zlata zdobí prírodne žltý diamant v bezel čiže lunetovom osadení. Vďaka nemu je diamant bezpečne usadený a náhrdelník je tak vhodný pre každý deň. Biele zlato bude vždy trendy a možno ho kombinovať úplne so všetkým.

Náhrdelník je vyrobený ručne v ateliéri KLENOTA a dodávame ho vrátane retiazky z rovnakého kovu v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.


Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

647.83 € Vyžiadať na tovar
KÓD K0469042
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant žltý
Pôvod prírodný
Výbrus guľatý
Čistota SI
Farba žltý
Úpravy Úprava farby
Priemer 3.5 mm
Váha 0.165 ct
Dĺžka 420 mm
Váha 0.86 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.