MENU
  NA SKLADE

  Náhrdelník z bieleho zlata so žltým diamantom

  • Náhrdelník z bieleho zlata so žltým diamantom
  • Náhrdelník z bieleho zlata so žltým diamantom
  • XMAS Package
  Jednoduchý elegantný náhrdelník zo 14 kt bieleho zlata zdobený žltým diamantom. Jeho klasický minimalistický dizajn sa hodí naozaj ku každej príležitosti. Perfektný tip na darček pre milovníčky kvalitných drahých kameňov a veselých farieb. Vďaka jedinečným vlastnostiam diamantu zostane tento šperk krásny celý život.

  Náhrdelníky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe a dodávame ich v dĺžke 42 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo iný typ retiazky, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  518 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0687052
  Materiál Biele zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Diamant žltý
  Brus guľatý
  Čistota SI
  Barva žltý
  Průměr 3.0 mm
  Váha 0.105 ct
  Váha 1.3 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.