MENU
NA SKLADE

Náhrdelník z bieleho zlata so žltým diamantom

  • Náhrdelník z bieleho zlata so žltým diamantom
  • Náhrdelník z bieleho zlata so žltým diamantom
  • Náhrdelník z bieleho zlata so žltým diamantom
  • XMAS Package

Jednoduchý elegantný náhrdelník zo 14k bieleho zlata zdobený žltým diamantom. Jeho klasický minimalistický dizajn sa hodí naozaj ku každej príležitosti. Perfektný tip na darček pre milovníčky kvalitných drahých kameňov a veselých farieb. Vďaka jedinečným vlastnostiam diamantu zostane tento šperk krásny celý život.

Náhrdelník je vyrobený ručne v ateliéri KLENOTA a dodávame ho vrátane retiazky z rovnakého kovu v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.


Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

517.39 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0687052
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant žltý
Pôvod prírodný
Výbrus guľatý
Čistota SI
Farba žltý
Úpravy Úprava farby
Priemer 3.0 mm
Váha 0.105 ct
Délka 420.00 mm
Váha 1.3 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.