MENU

  Náhrdelník z ružového zlata s champagne diamantom

  • Náhrdelník z ružového zlata s champagne diamantom
  • Náhrdelník z ružového zlata s champagne diamantom
  • Náhrdelník z ružového zlata s champagne diamantom
  • XMAS Package

  Na jednoduchej retiazke z ružového 14 kt zlata je voľne zavesený prívesok s okrúhlym champagne diamantom s priemerom 5 mm a váhe pol karátu. Náhrdelník je ideálny pre ženy, ktoré hľadajú neobvyklý diamantový šperk.

  Náhrdelník vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v Prahe a dodávame ho v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

  Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

  1 474 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0382044
  Materiál Ružové zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Diamant champagne
  Brus guľatý
  Barva champagne
  Průměr 5 mm
  Váha 0.50 ct
  Váha 1.70 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.