MENU
  NA SKLADE

  Náhrdelník z ružového zlata s morganitom

  • Náhrdelník z ružového zlata s morganitom
  • Náhrdelník z ružového zlata s morganitom
  • Náhrdelník z ružového zlata s morganitom
  • XMAS Package

  Do jemnej retiazky z ružového 14 kt zlata je napevno zasadený morganit v tvare kvapky. Otočením kameňa tenším koncom dole vzniká originálny efekt, ktorý zaujme. Ideálny tip na darček z lásky, najmä pre romanticky ladené ženy.

  Náhrdelník vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v Prahe a dodávame ho v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  561 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0358094
  Materiál Ružové zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Morganit
  Brus kvapka
  Šířka 5 mm
  Výška 7 mm
  Váha 0.58 ct
  Váha 2.4 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.