MENU
  NA SKLADE

  Náušnice z bieleho zlata s oválnymi zafírmi

  • Náušnice z bieleho zlata s oválnymi zafírmi
  • Náušnice z bieleho zlata s oválnymi zafírmi
  • XMAS Package
  Originálne náušnice zdobené výraznými zafírmi, ktorých temne modrá farba krásne vyniká v kombinácii s bielym 14 kt zlatom a drobnými čírymi briliantmi. Ocenia ich najmä ženy s láskou k neprehliadnuteľným prírodným drahokamom.

  Náhrdelníky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe a dodávame ich vrátane retiazky v dĺžke 42 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo iný typ retiazky, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  476 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0360081
  Materiál Žlté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Tsavorit
  Brus ovál
  Šířka 4 mm
  Výška 6 mm
  Zafír
  Brus guľatý
  Průměr 2.3 mm
  Váha 0.05 ct
  Váha 1.7 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.