MENU

  Zlatý prívesok s citrínom

  • Zlatý prívesok s citrínom
  • Zlatý prívesok s citrínom
  • XMAS Package

  Náhrdelník z bieleho 14k zlata zdobia prívesok s citrínom v brusu emerald. Tento menej tradičné brus dáva citrínu neobvyklú hĺbku a jeho farba tak v bielom zlate krásne vynikne. Jedná sa o krásny doplnok pre každý deň aj pre slávnostné príležitosti.

  Náhrdelník vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v Prahe a dodávame ho v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

  Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

  409 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0373042
  Materiál Biele zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Citrín
  Brus smaragd
  Šířka 8.0 mm
  Výška 6.0 mm
  Váha 1.5 ct
  Šířka 6 mm
  Výška 8 mm
  Váha 1.00 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.