MENU

  Zlatý prívesok so Swiss topásom

  • Zlatý prívesok so Swiss topásom
  • Zlatý prívesok so Swiss topásom
  • XMAS Package

  Elegantný náhrdelník zo žltého 14 kt zlata. Na klasickej retiazke je voľne zavesený prívesok so svetlo modrým, tzv. Swiss topásom v guľatom výbruse s priemerom 6 mm. Skvelý tip na darček pre milovníčky farebných prírodných drahokamov.

  Náhrdelník vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v Prahe a dodávame ho v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

  Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

  518 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0648113
  Materiál Žlté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Topás
  Brus guľatý
  Průměr 6 mm
  Váha 1 ct
  Váha 2.9 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.