MENU

  Prívesok z bieleho zlata v tvare srdiečka s jemným topásom

  • Prívesok z bieleho zlata v tvare srdiečka s jemným topásom
  • Prívesok z bieleho zlata v tvare srdiečka s jemným topásom
  • Prívesok z bieleho zlata v tvare srdiečka s jemným topásom
  • XMAS Package

  Na jemnej 42 cm dlhej retiazke typu rolo, vyrobenej z bieleho 14 kt zlata, je za jedno očko zavesený jemný prívesok s nebeským topásom v odtieni Sky blue, ktorý je v tvare srdca. Farbami i motívom sa tento náhrdelník skvele hodí ako darček z lásky, napríklad k výročiu alebo k narodeniu dieťaťa.

  Náhrdelníky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe a dodávame ich v dĺžke 42 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo iný typ retiazky, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

  366 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0730222
  Materiál Biele zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Topás
  Brus srdce
  Šířka 5.0 mm
  Výška 5.0 mm
  Váha 0.550 ct
  Šířka 5 mm
  Délka 420 mm
  Váha 1,4 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.