MENU
NA SKLADE

Elegantná dámska retiazka zo žltého zlata

  • Elegantná dámska retiazka zo žltého zlata
  • Elegantná dámska retiazka zo žltého zlata
  • Elegantná dámska retiazka zo žltého zlata
  • Elegantná dámska retiazka zo žltého zlata
  • XMAS Package

Jemná špirálovitá retiazka vyrobená zo žltého 14k zlata. Jedná sa o univerzálny náhrdelník, ktorý vyzerá skvele najmä samostatne alebo s drobným príveskom. Pozrite si tiež ďalší typ tejto retiazky.

V ateliéri KLENOTA ponúkame jemné minimalistické retiazky na každý deň. Ich štandardná dĺžka je 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Doprava zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti je samozrejmosťou. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

343.48 € Vyžiadať na tovar
KÓD k7001013
Materiál Žlté zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kameňa
Délka 450 mm
Váha 2.7 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.