MENU
  NOVINKA NA SKLADE

  Náhrdelník podkova z bieleho zlata s topásom

  • Náhrdelník podkova z bieleho zlata s topásom
  • Náhrdelník podkova z bieleho zlata s topásom
  • Náhrdelník podkova z bieleho zlata s topásom
  • XMAS Package
  Náhrdelník v tvare podkovy vyrobený z bieleho 14k zlata zdobia drobný topaz v odtieni London blue. Vďaka svojej symbolike sa tento šperk hodí najmä ako darček, obdarovanej podľa tradícií prináša šťastie a hojnosť.

  Náhrdelníky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe a dodávame ich vrátane retiazky v dĺžke 42 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo iný typ retiazky, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  387 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0820012
  Materiál Biele zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Topás
  Brus guľatý
  Průměr 3.0 mm
  Váha 0.150 ct
  Délka 420 mm
  Váha 1.7 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.