MENU
  NOVINKA NA SKLADE

  Náhrdelník z ružového zlata s oválnym turmalínom

  • Náhrdelník z ružového zlata s oválnym turmalínom
  • Náhrdelník z ružového zlata s oválnym turmalínom
  • XMAS Package
  Na retiazke typu rolo z ružového 14 kt zlata je zavesený prívesok s turmalínom v oválnom výbruse. Tento výbrus dodáva ružovému drahokamu krásne trblietanie a mimoriadnu hĺbku. Prívesok sa hodí pre kombinovanie s viacerými náhrdelníkmi, ale k jednoduchému outfitu vynikne aj samostatne.

  Náhrdelníky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe a dodávame ich vrátane retiazky v dĺžke 42 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo iný typ retiazky, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  316 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0773044
  Materiál Ružové zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Turmalín ružový
  Brus ovál
  Šířka 5 mm
  Výška 3 mm
  Váha 0.250 ct
  Délka 420 mm
  Váha 1.35 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.