MENU

  Náhrdelník zo žltého zlata s okrúhlym citrínom

  • Náhrdelník zo žltého zlata s okrúhlym citrínom
  • Náhrdelník zo žltého zlata s okrúhlym citrínom
  • Náhrdelník zo žltého zlata s okrúhlym citrínom
  • XMAS Package

  Náhrdelník zo žltého 14 kt zlata zdobí žltý citrín v guľatom výbruse, ktorý je pevne zavesený na retiazke typu rolo. Náhrdelník sa skvele kombinuje s ďalšími šperkmi a príveskami na krk. Tip na darček, ktorý poteší všetky milovníčky prírodných drahokamov.

  Náhrdelník vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v Prahe a dodávame ho v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

  Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

  279 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0788063
  Materiál Žlté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Citrín
  Brus guľatý
  Průměr 4.5 mm
  Váha 0.300 ct
  Šířka 4.5 mm
  Délka 420 mm
  Váha 1.3 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.