MENU
NA SKLADE

Perlový náramok s tyrkysom a koralom v zlate

  • Perlový náramok s tyrkysom a koralom v zlate
  • Perlový náramok s tyrkysom a koralom v zlate
  • XMAS Package

Moderné prevedenie inak klasického perlového náramku na gumičke zdobí guľôčka zo 14k zlata. Perly sú doplnené o žiarivý tyrkys a výrazný koral, vďaka ktorým náramok pôsobí sviežo a moderne. Hodí sa pre najrôznejšie príležitosti a určite poteší všetky milovníčky perlových šperkov.

Náramok vyrábame ručne z prírodných minerálov, ktoré ponúkajú pestrú škálu odtieňov i vlastností. Minerály starostlivo vyberáme a ručne navliekame, výsledkom je preto vždy farebne unikátny a neopakovateľný dizajn. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach náramkov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

408.70 € Vyžiadať na tovar
KÓD K8025023
Materiál Žlté zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Koral
Pôvod prírodný
Priemer 7.0-7.5 mm
Tyrkys
Pôvod prírodný
Priemer 7.5-8.0 mm
Perly sladkovodné
Tvar guľatý
Farba biela
Kvalita AA
Priemer 6.5-7.0 mm
Dĺžka 180 mm
Váha 12.4 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.