MENU
  NOVINKA NA SKLADE

  Náhrdelník z ružových turmalínov v zlate

  • Náhrdelník z ružových turmalínov v zlate
  • Náhrdelník z ružových turmalínov v zlate
  • Náhrdelník z ružových turmalínov v zlate
  • Náhrdelník z ružových turmalínov v zlate
  • XMAS Package
  Nežný náhrdelník z fasetovaných turmalínov zdobia jemné guľôčky zo žltého 14 kt zlata. Jedná sa o moderné šperk v Boho štýle, ktorý sa hodí pre všetky príležitosti. Turmalínom sú pripisované najrôznejšie liečivé účinky a preto sa oddávna nosia ako talizmany. Melónový turmalín údajne posilňuje lásku, bude tak skvelým darčekom pre milovanú osobu.

  Náhrdelníky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe a dodávame ich v dĺžke 42 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo iný typ retiazky, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  431 € Vyžiadať na tovar
  KÓD g0501013
  Materiál Žlté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Turmalín ružový
  Průměr 2.5-3.0 mm
  Délka 430 mm
  Váha 4.0 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.