MENU

Náušnice z bieleho zlata s olivínom

  • Náušnice z bieleho zlata s olivínom
  • Náušnice z bieleho zlata s olivínom
  • Náušnice z bieleho zlata s olivínom
  • Náušnice z bieleho zlata s olivínom
  • XMAS Package

Klasické náušnice zrniečka z bieleho 14 kt zlata zdobia menej tradičné zelené olivíny. Tie sú obľúbené pre svoju žiarivú farbu. Šperky z nich vyrobené sú neprehliadnuteľným doplnkom, ktorý si zamiluje každá obdivovateľka farebných drahokamov.

Náušnice vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v srdci starej Prahy. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a zapínaní náušníc nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

257 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0371122
Materiál Biele zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Olivín
Brus guľatý
Průměr 5 mm
Váha 1.1 ct
Šířka 5 mm
Výška 5 mm
Váha 1.20 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.

Náušnice presne pre vás

Náušnice svojou variabilitou prekonajú všetky ostatné šperky. Minimalistické napichovačky, drobné detské náušničky, visiace náušnice s diamantmi či drahokamami aj veľké zlaté kruhy... Množstvu druhov náušníc zodpovedá aj pestrý výber typov zapínania. Každý šperk vytvárame tak, aby sa čo najpohodlnejšie nosil a dobre sedel. Radi však vyjdeme v ústrety vašim prianiam. Ak máte akúkoľvek požiadavku na úpravu vybraných náušníc, informujte nás o tom, prosím, v poznámke u objednávky alebo nás kontaktujte.

Váhu šperku i jednotlivých drahokamov vždy uvádzame celkovo za obe náušnice.