MENU

Náušnice z ružového zlata s olivínom

  • Náušnice z ružového zlata s olivínom
  • Náušnice z ružového zlata s olivínom
  • Náušnice z ružového zlata s olivínom
  • XMAS Package

Výrazné napichovacie náušnice zo 14k ružového zlata, ktoré zaujmú netradičnou kombináciou farieb. V kovovej obrube s medeným nádychom sa vynímajú svietivo zelené olivíny čiže peridoty vo výbruse typu cushion. Zaujímavý doplnok, ktorý oživí každý outfit a zaručene pritiahne pozornosť.

Náušnice vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a zapínaní náušníc nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

691.30 € Vyžiadať na tovar
KÓD K0695034
Materiál Ružové zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Olivín
Pôvod prírodný
Výbrus cushion
Šírka 6.0 mm
Výška 6 mm
Váha 1.95 ct
Váha 2.5 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.

Náušnice presne pre vás

Náušnice svojou variabilitou prekonajú všetky ostatné šperky. Minimalistické napichovačky, drobné detské náušničky, visiace náušnice s diamantmi či drahokamami aj veľké zlaté kruhy... Množstvu druhov náušníc zodpovedá aj pestrý výber typov zapínania. Každý šperk vytvárame tak, aby sa čo najpohodlnejšie nosil a dobre sedel. Radi však vyjdeme v ústrety vašim prianiam. Ak máte akúkoľvek požiadavku na úpravu vybraných náušníc, informujte nás o tom, prosím, v poznámke u objednávky alebo nás kontaktujte.

Váhu šperku i jednotlivých drahokamov vždy uvádzame celkovo za obe náušnice.