MENU
NA SKLADE

Náušnice zo žltého zlata s emerald moissanitom

  • Náušnice zo žltého zlata s emerald moissanitom
  • Náušnice zo žltého zlata s emerald moissanitom
  • Náušnice zo žltého zlata s emerald moissanitom
  • Náušnice zo žltého zlata s emerald moissanitom
  • XMAS Package

Elegantné napichovacie náušnice vyrobené zo žltého 14k zlata. Každú náušnicu zdobí moissanit v emeraldovom výbruse, ktorý je osadený do hladkej bezel obruby. Vďaka tejto kombinácii získavajú náušnice mimoriadny lesk a sú vhodné aj pre každodenné nosenie. Tento univerzálny dizajn je vhodný aj ako darček, poteší ženy všetkých generácií.

Náušnice vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a zapínaní náušníc nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

821.74 € Vyžiadať na tovar
KÓD K0800023
Materiál Žlté zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Moissanit
Pôvod laboratórny
Výbrus smaragd
Šírka 4.0 mm
Výška 6.0 mm
Váha 1.100 ct
Váha 1.25 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.