MENU
  NOVINKA

  Náhrdelník z bieleho zlata s matným srdiečkom

  • Náhrdelník z bieleho zlata s matným srdiečkom
  • Náhrdelník z bieleho zlata s matným srdiečkom
  • XMAS Package
  Jednoduchý retiazka zo 14k zlata zdobia roztomilé srdce so špeciálne upraveným povrchom. Ideálny tip na darček z lásky alebo ako prvý šperk pre dcéru či vnučku.

  Náhrdelníky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe a dodávame ich vrátane retiazky v dĺžke 42 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo iný typ retiazky, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  2 - 3 týždne.

  168 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0161062
  Materiál Biele zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Šířka 6.7 mm
  Výška 5.7 mm
  Váha 1.3 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň.

  Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení.

  Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.