MENU
  NA SKLADE

  Prsteň s ametystom z ružového zlata

  • Prsteň s ametystom z ružového zlata
  • Prsteň s ametystom z ružového zlata
  • Prsteň s ametystom z ružového zlata
  • Prsteň s ametystom z ružového zlata
  • XMAS Package
  Výrazný prsteň zo 14 kt ružového zlata zdobený neprehliadnuteľným fialovým ametystom s priemerom 8 mm. Vďaka výbrusu typu cushion krásne vyniká jeho sýta farba. Skvelý tip na darček pre ženy s láskou k veľkým drahokamom aj netradičná voľba pre žiadosť o ruku.

  Prstene pre Vás vyrábame ručne vo všetkých bežných veľkostiach v našom ateliéri v Prahe. Veľkosť môžete uviesť v objednávke alebo ju upresniť neskôr, prípadná prvá úprava je bezplatná. Doprava zadarmo, darčeková krabička a certifikát pravosti sú samozrejmosťou.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  676 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0691044
  Materiál Ružové zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Ametyst fialový
  Brus cushion
  Šířka 8.0 mm
  Výška 8.0 mm
  Váha 2.05 ct
  Váha 1.70 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.