MENU

Prsteň zo žltého 14 kt zlata so žltým briliantom

  • Prsteň zo žltého 14 kt zlata so žltým briliantom
  • Prsteň zo žltého 14 kt zlata so žltým briliantom
  • XMAS Package

Moderne spracovaný prstienok s centrálnym prírodne žltým diamantom v žltom 14 kt zlate. Zaujme netradičným tvarom, ktorý pôsobí hravo a zaujímavo. Skvele sa hodí pre špeciálne príležitosti aj pre každodenné nosenie. Pozrite si jeho ďalšie farebné varianty.

Prsten vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v srdci starej Prahy. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

692 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0346033
Materiál Žlté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant žltý
Brus guľatý
Čistota SI
Barva žltý
Průměr 3.5 mm
Váha 0.165 ct
Váha 1.50 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.