MENU
  NA SKLADE

  Zlatý prsteň s ružovým diamantom

  • Zlatý prsteň s ružovým diamantom
  • Zlatý prsteň s ružovým diamantom
  • XMAS Package
  Prstienok zo 14 kt žltého zlata v klasickom zásnubnom dizajne a originálnej farebnej kombinácii: jednoduchú zlatú obrúčku zdobí ružový diamant v guľatom výbruse. Vďaka odolným materiálom a zasadení kameňa do 6 krapien sa prsteň skvele hodí aj pre každodenné nosenie. Svoju krásu si zachová celý život.

  Prstene pre Vás vyrábame ručne vo všetkých bežných veľkostiach v našom ateliéri v Prahe. Veľkosť môžete uviesť v objednávke alebo ju upresniť neskôr, prípadná prvá úprava je bezplatná. Doprava zadarmo, darčeková krabička a certifikát pravosti sú samozrejmosťou.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  1 196 € Vyžiadať na tovar
  KÓD J0191243
  Materiál Žlté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Diamant ružový
  Brus guľatý
  Čistota I1
  Barva ružový
  Úpravy Úprava farby
  Průměr 4.5 mm
  Váha 0.4 ct
  Váha 1.75 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.