MENU

Prsteň z bieleho 14 kt zlata s moissanitom

  • Prsteň z bieleho 14 kt zlata s moissanitom
  • Prsteň z bieleho 14 kt zlata s moissanitom
  • Prsteň z bieleho 14 kt zlata s moissanitom
  • Prsteň z bieleho 14 kt zlata s moissanitom
  • Prsteň z bieleho 14 kt zlata s moissanitom
  • XMAS Package

Prsteň vyrobený z bieleho 14k zlata zdobí číry moissanit o šírke 6,5 mm. Tento ohromujúci drahokam svojimi vlastnosťami blízko pripomína diamant a je tak skvelým variantom pre zásnubný prsteň. Kameň má oproti diamantu dúhové odlesky, ktoré mu dodávajú, najmä na slnku, zaujímavé sfarbenie.

Prsteň pre Vás vyrábame ručne vo všetkých bežných veľkostiach v našom ateliéri v Prahe. Veľkosť môžete uviesť v objednávke alebo ju upresniť neskôr, prípadná prvá úprava je do 60 dní bezplatná. Doprava zadarmo, elegantná krabička a certifikát pravosti sú samozrejmosťou. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

734.78 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0833042
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Moissanit
Pôvod laboratórny
Výbrus guľatý
Priemer 6.5 mm
Váha 0.950 ct
Váha 2.3 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.