MENU
  NA SKLADE

  Masívny pánsky prsteň z bieleho zlata

  • Masívny pánsky prsteň z bieleho zlata
  • XMAS Package
  Výrazná svadobná obrúčka pre mužov je vyrobená z bieleho 14 kt zlata. Klasický tvar a lesklý povrch mu dodávajú nadčasový vzhľad. Vzhľadom na svoju šírku 6 mm sa hodí najmä pre mužov, ktorí preferujú masívnejšie šperky.

  Prstene pre Vás vyrábame ručne vo všetkých bežných veľkostiach v našom ateliéri v Prahe. Veľkosť môžete uviesť v objednávke alebo ju upresniť neskôr, prípadná prvá úprava je bezplatná. Doprava zadarmo, darčeková krabička a certifikát pravosti sú samozrejmosťou.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  716 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0435242
  Materiál Biele zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Bez kameňa
  Šířka 6 mm
  Váha 6.0 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.