MENU

Pieskovaný pánsky prsteň z bieleho zlata

  • Pieskovaný pánsky prsteň z bieleho zlata
  • Pieskovaný pánsky prsteň z bieleho zlata
  • XMAS Package

Elegantná svadobná obrúčka pre mužov vyrobená z bieleho 14 kt zlata. Povrch prsteňa je upravený pieskovaním, to mu dodáva originálny vzhľad a vysokú odolnosť. Tento prstienok si svoju krásu udrží od svadby po celý život.

Svadobné obrúčky vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v srdci starej Prahy. Rytiny vykonávame s ohľadom na šírku obrúčky, preto sa prosím informujte o možnostiach rytia priamo pre konkrétny model, radi vám poradíme. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

692 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0434142
Materiál Biele zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Povrch pieskovaný
Profil plochý
Drahokamy Bez kameňa
Šířka 5 mm
Váha 6.0 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.