MENU
NA SKLADE

Prsteň z bieleho zlata s ružovým turmalínom

  • Prsteň z bieleho zlata s ružovým turmalínom
  • Prsteň z bieleho zlata s ružovým turmalínom
  • Prsteň z bieleho zlata s ružovým turmalínom
  • Prsteň z bieleho zlata s ružovým turmalínom
  • XMAS Package

Nadčasový prstienok vo veľmi obľúbenom dizajne zdobený sýto ružovým turmalínom zasadeným do bieleho 14 kt zlata. Zaujímavý doplnok či darček pre ženy s láskou k menej známym, výrazným drahokamom.

Prstene pre Vás vyrábame ručne vo všetkých bežných veľkostiach v našom ateliéri v Prahe. Veľkosť môžete uviesť v objednávke alebo ju upresniť neskôr, prípadná prvá úprava je bezplatná. Doprava zadarmo, darčeková krabička a certifikát pravosti sú samozrejmosťou.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

300.00 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0066132
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Turmalín ružový
Brus guľatý
Priemer 3 mm
Váha 0.120 ct
Váha 1.80 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.