MENU

Zlatý prsteň s okrúhlym turmalínom

  • Zlatý prsteň s okrúhlym turmalínom
  • Zlatý prsteň s okrúhlym turmalínom
  • Zlatý prsteň s okrúhlym turmalínom
  • XMAS Package

Jednoduchý prstienok zo žltého 14k zlata zdobia ružovofialové turmalín v modernom zasadení do štyroch výrazných krapen. Zaujímavý tip na darček či zásnubný prsteň pre milovníčky netradičných drahokamov.

Prstene pre Vás vyrábame ručne vo všetkých bežných veľkostiach v našom ateliéri v Prahe. Veľkosť môžete uviesť v objednávke alebo ju upresniť neskôr, prípadná prvá úprava je bezplatná. Doprava zadarmo, darčeková krabička a certifikát pravosti sú samozrejmosťou.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

431 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0709043
Materiál Žlté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Turmalín ružový
Brus guľatý
Průměr 4.5 mm
Váha 0.3 ct
Váha 1.6 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.