MENU

  Zlatý prsteň s oválnym olivínom

  • Zlatý prsteň s oválnym olivínom
  • XMAS Package
  Jedinečný prstienok z bieleho zlata zdobia výrazne zelený olivín. Tento šperk ocenia najmä milovníčky menej známych drahokamov a žiarivých farieb.

  Prstene pre Vás vyrábame ručne vo všetkých bežných veľkostiach v našom ateliéri v Prahe. Veľkosť môžete uviesť v objednávke alebo ju upresniť neskôr, prípadná prvá úprava je bezplatná. Doprava zadarmo, darčeková krabička a certifikát pravosti sú samozrejmosťou.

  Dostupnosť: doba dodania je 1 až 2 týždne

  216 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0248052
  Materiál Biele zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Olivín
  Brus ovál
  Šířka 5 mm
  Výška 7 mm
  Váha 0.9 ct
  Váha 1.20 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.