MENU
NA SKLADE

Prsteň zo žltého zlata s oválnym olivínom

  • Prsteň zo žltého zlata s oválnym olivínom
  • Prsteň zo žltého zlata s oválnym olivínom
  • Prsteň zo žltého zlata s oválnym olivínom
  • Prsteň zo žltého zlata s oválnym olivínom
  • XMAS Package

Netradične elegantný prsteň vyrobený zo žltého 14 kt zlata zdobí centrálne osadený olivín čiže peridot v oválnom výbruse. Prsteň má rovnú obrúčku, ktorá na ruke pôsobí ľahko masívne. Tento model poteší všetky milovníčky zaujímavých šperkov s kvalitnými drahokamami. Pozrite si tiež ďalšie šperky z tejto súpravy.

Prstene pre Vás vyrábame ručne vo všetkých bežných veľkostiach v našom ateliéri v Prahe. Veľkosť môžete uviesť v objednávke alebo ju upresniť neskôr, prípadná prvá úprava je bezplatná. Doprava zadarmo, darčeková krabička a certifikát pravosti sú samozrejmosťou.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

343.48 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0773123
Materiál Žlté zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Olivín
Brus ovál
Šírka 5.0 mm
Výška 3.0 mm
Váha 0.250 ct
Váha 1.8 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.