MENU

  Náhrdelník z bieleho zlata s motívom zväzku kľúčov

  • Náhrdelník z bieleho zlata s motívom zväzku kľúčov
  • XMAS Package
  Na 45 cm retiazke z bieleho 14 kt zlata je pripevnený krúžok s priemerom 16 mm s tromi mini príveskami v tvare kľúčikov. Na kľúčikoch dlhých 16,8-17 mm sú nápisy HOPE (nádej), LOVE (láska) a DREAM (sen). Týmto originálnym šperkom plným symboliky rozhodne zaujmete. Prekvapí a poteší aj ako darček.

  Náhrdelníky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe a dodávame ich vrátane retiazky v dĺžke 42 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo iný typ retiazky, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: doba dodania je 2 až 3 týždne

  756 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0710012
  Materiál Biele zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Bez kameňa
  Výška 33 mm
  Váha 6.64 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.