MENU
  NA SKLADE

  Prívesok kľúčik z bieleho zlata s nápisom Dream

  • Prívesok kľúčik z bieleho zlata s nápisom Dream
  • Prívesok kľúčik z bieleho zlata s nápisom Dream
  • Prívesok kľúčik z bieleho zlata s nápisom Dream
  • XMAS Package
  Na retiazke v dĺžke 50 cm z bieleho 14 kt zlata je voľne zavesený prívesok v tvare kľúča s výškou 17 mm. Kľúčik zdobí nápis DREAM, teda „sen“. Urobte si radosť originálnym doplnkom alebo prekvapte niekoho blízkeho darčekom plným symboliky.

  Náhrdelníky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe a dodávame ich v dĺžke 42 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo iný typ retiazky, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  331 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0706012
  Materiál Biele zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Bez kameňa
  Výška 16.90 mm
  Váha 2.50 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.