MENU
NA SKLADE

Zlatý prívesok kľúčik s nápisom Dream

  • Zlatý prívesok kľúčik s nápisom Dream
  • Zlatý prívesok kľúčik s nápisom Dream
  • Zlatý prívesok kľúčik s nápisom Dream
  • XMAS Package

Na retiazke v dĺžke 50 cm zo žltého 14 kt zlata je voľne zavesený prívesok v tvare kľúča s výškou 17 mm. Kľúčik zdobí nápis DREAM, teda „sen“. Urobte si radosť originálnym doplnkom alebo prekvapte niekoho blízkeho darčekom plným symboliky.

Náhrdelník vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v Prahe a dodávame ho v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

331 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0706013
Materiál Žlté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Bez kameňa
Výška 16.90 mm
Váha 2.50 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.