MENU

  Svadobná obrúčka z bieleho zlata

  • Svadobná obrúčka z bieleho zlata
  • XMAS Package
  Klasická svadobná obrúčka so zaoblenými hranami v prevedení z bieleho 14 kt zlata sa hodí pre pánov i dámy. Vďaka šírke 3,5 mm je dostatočne pohodlná aj pre tých, ktorí nie sú na šperky zvyknutí. Jedná sa o kvalitný, nadčasový prsteň.

  Prstene pre Vás vyrábame ručne vo všetkých bežných veľkostiach v našom ateliéri v Prahe. Veľkosť môžete uviesť v objednávke alebo ju upresniť neskôr, prípadná prvá úprava je bezplatná. Doprava zadarmo, darčeková krabička a certifikát pravosti sú samozrejmosťou.

  Dostupnosť: doba dodania je 2 až 3 týždne

  396 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0435212
  Materiál Biele zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Bez kameňa
  Šířka 3.5 mm
  Váha 3.4 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.