MENU

Svadobná súprava z bieleho zlata s čiernymi diamantmi

  • Svadobná súprava z bieleho zlata s čiernymi diamantmi
  • Svadobná súprava z bieleho zlata s čiernymi diamantmi
  • Svadobná súprava z bieleho zlata s čiernymi diamantmi
  • Svadobná súprava z bieleho zlata s čiernymi diamantmi
  • XMAS Package

Svadobná súprava z bieleho 14 kt zlata s jedinečnými čiernymi diamantmi. Dámsky prstienok je vysádzaný čiernymi diamantmi, ktoré sú vsadené do tenkého krúžku z bieleho zlata. Prstienok je vhodný pre ženu, ktorá túži po originálnej a jedinečnej svadobnej obrúčke, ktoré bude ladiť s jej osobitým štýlom. Pánsky prsteň je 4 mm hranatý krúžok. Svadobná súprava iste učaruje páru, ktorý hľadá originálny a výrazný štýl svadobných obrúčok.

Svadobné obrúčky vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v srdci starej Prahy. Rytiny vykonávame s ohľadom na šírku obrúčky, preto sa prosím informujte o možnostiach rytia priamo pre konkrétny model, radi vám poradíme. Prípadná prvá výmena veľkosti je do 60 dní bezplatná. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií ohľadom veľkostí a úprav prsteňov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

1 083 € Vyžiadať na tovar
KÓD s0443022
Materiál Biele zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant čierny
Brus guľatý
Barva čierný
Průměr 1.3 mm
Váha 0.15 ct
Šířka dámský 2.2 mm
Šířka pánský 4.0 mm
Váha 6.0 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.