MENU

  Elegantný náramok z bieleho zlata s topásom

  • Elegantný náramok z bieleho zlata s topásom
  • Elegantný náramok z bieleho zlata s topásom
  • Elegantný náramok z bieleho zlata s topásom
  • Elegantný náramok z bieleho zlata s topásom
  • XMAS Package
  Moderný náramok zo 14 kt zlata zdobený dvoma kvapkovitými topásmi, ktoré zaujmú krásnou svetlo modrou farbou. Tento jedinečný šperk krásne doplní najmä formálne a slávnostné outfity.

  Náramky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe v štandardnej dĺžke 18 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo úpravu, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: doba dodania je 1 až 2 týždne

  876 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0610042
  Materiál Biele zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Topás
  Brus kvapka
  Šířka 4 mm
  Výška 6 mm
  Váha 1.0 ct
  Váha 3.0 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.