MENU

O nás

Sme tím nadšených profesionálov, ktorí milujú to, čo robia. Šperky ručne vyrábame a posúvame k dokonalosti. Šperkami žijeme!

Naším poslaním je vytvárať také šperky, ktoré je radosť nosiť každý deň. Ideálom je pre nás jednoduchá nadčasová krása, v ktorej sa zrkadlí štýl, elegancia, kvalita a jemná jedinečnosť.

Želania a predstavy našich zákazníkov premieňame na skutočnosť. Či už je to prsteň, vďaka ktorému povie ÁNO, dokonalý darček k osemnástinám, alebo len niečo pre radosť. Robíme všetko pre to, aby si ten pravý šperk našiel svojho majiteľa.

V predaji preto spájame výhody on-line prostredia a osobného prístupu. Internet nám i našim zákazníkom poskytuje veľkú slobodu a pružnosť. On-line vieme zariadiť aj všetok potrebný servis a pomoc. A náš pražský ateliér je otvorený každý všedný deň tým, ktorí preferujú osobný kontakt a chcú si šperky pozrieť nielen na fotografii.

Naša značka

Klenota vznikla v roku 2008 z lásky ku šperkom. Vychádzame z bohatej českej histórie ručného zlatníctva a šperkárstva. Držíme sa hodnôt preverených storočiami: veríme v ručnú prácu, tradičné metódy, dobré pracovné vzťahy a pravé šperky. Vďaka znalostiam a skúsenostiam predchádzajúcich generácií i súčasných profesionálov klenotníckeho odboru sa neustále zdokonaľujeme.

Šperky vytvárame vo vlastnom ateliéri v srdci starej Prahy. Staviame na poctivej ručnej práci. Naše skúsené zlatníčky sa starostlivo a s láskou venujú každému šperku, ktorý im prejde rukami. Šperky KLENOTA sú krásnym a nadčasovým príkladom nášho remesla.