MENU

  O nás

  O nás

  Sme tím nadšených profesionálov, ktorí milujú to, čo robia. Šperky ručne vyrábame a posúvame k dokonalosti. Šperkami žijeme!

  Naším poslaním je vytvárať také šperky, ktoré je radosť nosiť každý deň. Ideálom je pre nás jednoduchá nadčasová krása, v ktorej sa zrkadlí štýl, elegancia, kvalita a jemná jedinečnosť.

  Želania a predstavy našich zákazníkov premieňame na skutočnosť. Či už je to prsteň, vďaka ktorému povie ÁNO, dokonalý darček k osemnástinám, alebo len niečo pre radosť. Robíme všetko pre to, aby si ten pravý šperk našiel svojho majiteľa.

  V predaji preto spájame výhody on-line prostredia a osobného prístupu. Internet nám i našim zákazníkom poskytuje veľkú slobodu a pružnosť. On-line vieme zariadiť aj všetok potrebný servis a pomoc. A náš pražský ateliér je otvorený každý všedný deň tým, ktorí preferujú osobný kontakt a chcú si šperky pozrieť nielen na fotografii.

  Naša značka

  Klenota vznikla v roku 2008 z lásky ku šperkom. Vychádzame z bohatej českej histórie ručného zlatníctva a šperkárstva. Držíme sa hodnôt preverených storočiami: veríme v ručnú prácu, tradičné metódy, dobré pracovné vzťahy a pravé šperky. Vďaka znalostiam a skúsenostiam predchádzajúcich generácií i súčasných profesionálov klenotníckeho odboru sa neustále zdokonaľujeme.

  Šperky vytvárame vo vlastnom ateliéri v srdci starej Prahy. Staviame na poctivej ručnej práci. Naše skúsené zlatníčky sa starostlivo a s láskou venujú každému šperku, ktorý im prejde rukami. Šperky KLENOTA sú krásnym a nadčasovým príkladom nášho remesla.

  Najväčšou odmenou za našu prácu je pre nás radosť, ktorú naše šperky prinášajú:

  "Objednali sme si s manželom svadobné obrúčky z ružového zlata a sme veľmi spokojní - od milého servisu na pobočke až po osobné dodanie až domov. Ďakujeme!"Daniela H.

  "Odporúčam. Všetko bez problémov a vďaka prsteňu je z priateľky už snúbenica." Matuga

  "Krásny zásnubný prsteň, ktorý je jednoduchý a elegantný. Sedí perfektne!" Barbora V.

  "Prsteň sa mi páčil už na e-shope, v skutočnosti je ešte lepší a slečna povedala, áno'." Skřivánek

  "V tomto obchode som objavil tovar, ktorý som zháňal ako darček. Všetko prebehlo veľmi rýchlo a vo veľmi krátkej dobe mi šperk dorazil v poriadku na dobierku. Som veľmi spokojný a v budúcnosti sa tu rád pozriem po ďalšom nákupe." Marek

  "Zásnubný prsteň s modrými diamantmi a briliantmi som hľadal veky. Našiel som ho v Klenota. S perfektným prsteňom som mal väčšie sebavedomie a istotu, že povie ÁNO. Povedala! Ďakujem." P. A. J.

  "Dostala som od priateľa diamantový kvetinový prsteň a nemôžem si ho vynachváliť. Je strašne krásny, úplný fešák! Priateľ si moc chválil aj ten obchod, až mi to nedalo a musela som ho prehovoriť, aby mi povedal, kde prsteň kúpil. 100% radosť u nás oboch. Musela som sa o skúsenosť podeliť. Určite si v tomto on-line obchode kúpim niečo krásne, až bude príležitosť. Alebo dúfam, že si na mňa zase spomenie priateľ. "Andrea Šafářová

  "Až sa konečne rozhodnem položiť onú otázku, prvá stránka, ktorú navštívim, bude Klenota!" Vladislav

  "Hľadala som prívesok anjela s drahokamom pre svoju dcéru. Chcela niečo originálne, čo nikto iný nemá. Našla som ho tu, dcéra bola šťastná. Ďakujem! "Jana