MENU

O nás

Sme tím nadšených profesionálov, ktorí milujú to, čo robia. Šperky ručne vyrábame a posúvame k dokonalosti. Šperkami žijeme!

Naším poslaním je vytvárať také šperky, ktoré je radosť nosiť každý deň. Ideálom je pre nás jednoduchá nadčasová krása, v ktorej sa zrkadlí štýl, elegancia, kvalita a jemná jedinečnosť.

Želania a predstavy našich zákazníkov premieňame na skutočnosť. Či už je to prsteň, vďaka ktorému povie ÁNO, dokonalý darček k osemnástinám, alebo len niečo pre radosť. Robíme všetko pre to, aby si ten pravý šperk našiel svojho majiteľa.

V predaji preto spájame výhody on-line prostredia a osobného prístupu. Internet nám i našim zákazníkom poskytuje veľkú slobodu a pružnosť. On-line vieme zariadiť aj všetok potrebný servis a pomoc. A náš pražský ateliér je otvorený každý všedný deň tým, ktorí preferujú osobný kontakt a chcú si šperky pozrieť nielen na fotografii.

Naša značka

Klenota vznikla v roku 2008 z lásky ku šperkom. Vychádzame z bohatej českej histórie ručného zlatníctva a šperkárstva. Držíme sa hodnôt preverených storočiami: veríme v ručnú prácu, tradičné metódy, dobré pracovné vzťahy a pravé šperky. Vďaka znalostiam a skúsenostiam predchádzajúcich generácií i súčasných profesionálov klenotníckeho odboru sa neustále zdokonaľujeme.

Šperky vytvárame vo vlastnom ateliéri v srdci starej Prahy. Staviame na poctivej ručnej práci. Naše skúsené zlatníčky sa starostlivo a s láskou venujú každému šperku, ktorý im prejde rukami. Šperky KLENOTA sú krásnym a nadčasovým príkladom nášho remesla.
Pro pohodlný nákup a doručení do České republiky doporučujeme navštívit naši stránku v češtině.

Pre pohodlný nákup a doručenie na Slovensko odporúčame navštíviť našu stránku v slovenčine.

Aby zapewnić Państwu jak największą wygodę podczas zakupów, rekomendujemy odwiedzenie naszej polskiej strony.

Für das beste, auf Ihren Standort zugeschnittene Einkaufserlebnis empfehlen wir Ihnen, unsere deutsche Website zu besuchen.

Pour une navigation optimale et adaptée à votre zone géographique, nous vous recommandons de consulter notre site Web français.

For the best shopping experience, we recommend visiting our international website in English.