MENU

Zásady KLENOTA

Zásady KLENOTA

Špičková kvalita a plná dôvera našich zákazníkov môže stať iba na pevných základoch. Naše zásady nám pomáhajú udržiavať vysoký štandard pri výrobe šperkov, predaji a servisu. Vďaka tomu sa môžete naplno sústrediť na to najdôležitejšie, na momenty lásky a radosti.

#1 ZODPOVEDNOSŤ

Zakladáme si na zodpovednom prístupe k zákazníkom, zamestnancom, partnerom aj k výrobe šperkov. Spolupracujeme iba s overenými dodávateľmi a dbáme na každý detail.

#2 PROFESIONALITA

Sme profesionálmi vo svojom odbore, od starostlivých zlatníčok až po ochotnú zákaznícku podporu. Čerpáme skúsenosti z viac ako 8 000 vybavených objednávok.

#3 TRADÍCIA

Ručné zlatníctvo a šperkárstvo má v Česku, najmä v Prahe, dlhú a bohatú históriu. Hrdo na ňu nadväzujeme a znalosti predchádzajúcich generácií využívame na zdokonalenie nášho remesla.

#4 KVALITA

Šperky navrhujeme a ručne vyrábame v našej dielni. Sme detailisti, pretože práve detaily robia z pekného šperku dokonalý klenot. Naši zákazníci musia mať istotu, že u nás vždy trafia do čierneho.

#5 ŠTÝL

Naším cieľom je vytvárať vkusné šperky, ktoré je radosť nosiť každý deň. Ideálom je pre nás jednoduchá nadčasová krása, čistá elegancia a jemná originalita.

#6 OTVORENOSŤ

Chceme, aby ste k nám a našim šperkom mali čo najbližšie. Môžete nerušene vyberať a nakupovať on-line, nech už ste kdekoľvek. Osobne nás môžete navštíviť v ateliéri priamo v centre Prahy.

#7 ÚSTRETOVOSŤ

Ochotne vám pomôžeme s výberom, odpovieme na všetky otázky, ponúkneme individuálne riešenie, vyjdeme v ústrety špeciálnym požiadavkám alebo vyrobíme šperk podľa predlohy. Sme tu pre vás.

#8 STAROSTLIVOSŤ

Predajom to pre nás nekončí. Ku šperku patrí doživotná starostlivosť. Vždy nájdeme riešenie k vašej spokojnosti: výmenu, úpravu, zmenu veľkosti. Všetky žiadosti a reklamácie riešime v najkratšom možnom čase.

 
Pro pohodlný nákup a doručení do České republiky doporučujeme navštívit naši stránku v češtině.

Pre pohodlný nákup a doručenie na Slovensko odporúčame navštíviť našu stránku v slovenčine.

Aby zapewnić Państwu jak największą wygodę podczas zakupów, rekomendujemy odwiedzenie naszej polskiej strony.

Für das beste, auf Ihren Standort zugeschnittene Einkaufserlebnis empfehlen wir Ihnen, unsere deutsche Website zu besuchen.

Pour une navigation optimale et adaptée à votre zone géographique, nous vous recommandons de consulter notre site Web français.

For the best shopping experience, we recommend visiting our international website in English.