MENU

Zásady KLENOTA

Zásady KLENOTA

Špičková kvalita a plná dôvera našich zákazníkov môže stať iba na pevných základoch. Naše zásady nám pomáhajú udržiavať vysoký štandard pri výrobe šperkov, predaji a servisu. Vďaka tomu sa môžete naplno sústrediť na to najdôležitejšie, na momenty lásky a radosti.

#1 ZODPOVEDNOSŤ

Zakladáme si na zodpovednom prístupe k zákazníkom, zamestnancom, partnerom aj k výrobe šperkov. Spolupracujeme iba s overenými dodávateľmi a dbáme na každý detail.

#2 PROFESIONALITA

Sme profesionálmi vo svojom odbore, od starostlivých zlatníčok až po ochotnú zákaznícku podporu. Čerpáme skúsenosti z viac ako 8 000 vybavených objednávok.

#3 TRADÍCIA

Ručné zlatníctvo a šperkárstvo má v Česku, najmä v Prahe, dlhú a bohatú históriu. Hrdo na ňu nadväzujeme a znalosti predchádzajúcich generácií využívame na zdokonalenie nášho remesla.

#4 KVALITA

Šperky navrhujeme a ručne vyrábame v našej dielni. Sme detailisti, pretože práve detaily robia z pekného šperku dokonalý klenot. Naši zákazníci musia mať istotu, že u nás vždy trafia do čierneho.

#5 ŠTÝL

Naším cieľom je vytvárať vkusné šperky, ktoré je radosť nosiť každý deň. Ideálom je pre nás jednoduchá nadčasová krása, čistá elegancia a jemná originalita.

#6 OTVORENOSŤ

Chceme, aby ste k nám a našim šperkom mali čo najbližšie. Môžete nerušene vyberať a nakupovať on-line, nech už ste kdekoľvek. Osobne nás môžete navštíviť v ateliéri priamo v centre Prahy.

#7 ÚSTRETOVOSŤ

Ochotne vám pomôžeme s výberom, odpovieme na všetky otázky, ponúkneme individuálne riešenie, vyjdeme v ústrety špeciálnym požiadavkám alebo vyrobíme šperk podľa predlohy. Sme tu pre vás.

#8 STAROSTLIVOSŤ

Predajom to pre nás nekončí. Ku šperku patrí doživotná starostlivosť. Vždy nájdeme riešenie k vašej spokojnosti: výmenu, úpravu, zmenu veľkosti. Všetky žiadosti a reklamácie riešime v najkratšom možnom čase.