MENU

  Zásady KLENOTA

  Zásady KLENOTA

  Špičková kvalita a plná dôvera našich zákazníkov môže stať iba na pevných základoch. Naše zásady nám pomáhajú udržiavať vysoký štandard pri výrobe šperkov, predaji a servisu. Vďaka tomu sa môžete naplno sústrediť na to najdôležitejšie, na momenty lásky a radosti.

  #1 ZODPOVEDNOSŤ

  Zakladáme si na zodpovednom prístupe k zákazníkom, zamestnancom, partnerom aj k výrobe šperkov. Spolupracujeme iba s overenými dodávateľmi a dbáme na každý detail.

  #2 PROFESIONALITA

  Sme profesionálmi vo svojom odbore, od starostlivých zlatníčok až po ochotnú zákaznícku podporu. Čerpáme skúsenosti z viac ako 8 000 vybavených objednávok.

  #3 TRADÍCIA

  Ručné zlatníctvo a šperkárstvo má v Česku, najmä v Prahe, dlhú a bohatú históriu. Hrdo na ňu nadväzujeme a znalosti predchádzajúcich generácií využívame na zdokonalenie nášho remesla.

  #4 KVALITA

  Šperky navrhujeme a ručne vyrábame v našej dielni. Sme detailisti, pretože práve detaily robia z pekného šperku dokonalý klenot. Naši zákazníci musia mať istotu, že u nás vždy trafia do čierneho.

  #5 ŠTÝL

  Naším cieľom je vytvárať vkusné šperky, ktoré je radosť nosiť každý deň. Ideálom je pre nás jednoduchá nadčasová krása, čistá elegancia a jemná originalita.

  #6 OTVORENOSŤ

  Chceme, aby ste k nám a našim šperkom mali čo najbližšie. Môžete nerušene vyberať a nakupovať on-line, nech už ste kdekoľvek. Osobne nás môžete navštíviť v ateliéri priamo v centre Prahy.

  #7 ÚSTRETOVOSŤ

  Ochotne vám pomôžeme s výberom, odpovieme na všetky otázky, ponúkneme individuálne riešenie, vyjdeme v ústrety špeciálnym požiadavkám alebo vyrobíme šperk podľa predlohy. Sme tu pre vás.

  #8 STAROSTLIVOSŤ

  Predajom to pre nás nekončí. Ku šperku patrí doživotná starostlivosť. Vždy nájdeme riešenie k vašej spokojnosti: výmenu, úpravu, zmenu veľkosti. Všetky žiadosti a reklamácie riešime v najkratšom možnom čase.