MENU

Pre médiá

KLENOTA je mladá, rýdzo česká značka, ktorá vznikla v roku 2008 z lásky k pravým šperkom. Naša firma už za svoju krátku existenciu zažila niekoľko výrazných míľnikov, najmä úspešný vstup na zahraničné trhy a vybudovanie vlastnej, úplne sebestačné výroby.

KLENOTA šperky klenoty minerály drahokamy

Zakladateľka a majiteľka klenotníctva KLENOTA Jarmila Slívová, certifikovaná GIA Accredited Jewelry Professional, sa v minulosti pohybovala v oblasti interiérového dizajnu a fotografie. Od roku 2008 sa venuje výhradne šperkom.

Všetky šperky vyrábame ručne vo vlastnom ateliéri v centre Prahy. Podporujeme zlatnícke remeslo, usilujeme o zachovanie tejto českej tradície a jej ďalší rozvoj do budúcnosti.

V predaji spájame výhody on-line prostredia a osobného prístupu. Zákazníci môžu vyberať a nakupovať priamo v našom pražskom ateliéri aj cez internet.

Pre médiá radi:

  • poskytneme fotografie produktov z výroby, s modelkou aj tematické zátišia;
  • zapožičiame produkty pre editorial fotografie;
  • dodáme podklady pre odbornejšie články z nášho odboru - o zlate, drahokamoch, perlách alebo zlatníckej profesii;
  • poskytneme darček/darčeky do súťaže.

Pre bloggerov a influencerov

Veľmi radi nadviažeme spoluprácu s bloggermi, instagramermi a ďalšími influencermi. Hľadáme najrôznejšie zaujímavé osobnosti, modelky i skvelých fotografov so záujmom o módu a šperky.

Formy spolupráce:

  • barterové aj honorované - na základe individuálnej dohody.

Kontakt:

marketing@klenota.com

KLENOTA drahokam akvamarín biele zlato luxus KLENOTA šperky medailonek zlatýPro pohodlný nákup a doručení do České republiky doporučujeme navštívit naši stránku v češtině.

Pre pohodlný nákup a doručenie na Slovensko odporúčame navštíviť našu stránku v slovenčine.

Aby zapewnić Państwu jak największą wygodę podczas zakupów, rekomendujemy odwiedzenie naszej polskiej strony.

Für das beste, auf Ihren Standort zugeschnittene Einkaufserlebnis empfehlen wir Ihnen, unsere deutsche Website zu besuchen.

Pour une navigation optimale et adaptée à votre zone géographique, nous vous recommandons de consulter notre site Web français.

For the best shopping experience, we recommend visiting our international website in English.