MENU

  Pre médiá

  KLENOTA je mladá, rýdzo česká značka, ktorá vznikla v roku 2008 z lásky k pravým šperkom. Naša firma už za svoju krátku existenciu zažila niekoľko výrazných míľnikov, najmä úspešný vstup na zahraničné trhy a vybudovanie vlastnej, úplne sebestačnej výroby. Medziročne rastieme o 100%.

  Zakladateľka a majiteľka klenotníctva KLENOTA Jarmila Slívova, certifikovaná GIA Accredited Jewelry Professional, sa v minulosti pohybovala v oblasti interiérového dizajnu a fotografie. Od roku 2008 sa venuje výhradne šperkom.

  Všetky šperky vyrábame klasickými metódami vo vlastnom ateliéri v centre Prahy. Podporujeme zlatnícke remeslo a usilujeme o zachovanie tejto českej tradície a jej ďalší rozvoj do budúcnosti.

  V predaji spájame výhody on-line prostredia a osobného prístupu. Naši zákazníci môžu vyberať a nakupovať priamo v našom pražskom ateliéri aj cez internet. Od roku 2014 postupne rozširujeme našu on-line činnosť aj do ďalších krajín. E-shop KLENOTA tak teraz funguje už v 7 jazykových verziách a kupovať šperky KLENOTA je možné z celého sveta.

  Pre médiá radi:

  • poskytneme fotografie produktov, z výroby, s modelkou aj tematická zátišie;
  • zapožičiame produkty pre editorial fotografie;
  • dodáme podklady pre odbornejšie články z nášho odboru - o zlate, drahokamoch, perlách alebo zlatníckej profesii;
  • poskytneme darček/darčeky do súťaže.

  Kontakt:

  Klára, klara@klenota.com