MENU

Dĺžky náramkov

Náramok právom patrí k obľúbeným doplnkom - poteší ako darček, hodí sa pre rôzne príležitosti, jednoducho sa vrství a kombinuje s ďalšími šperkmi. V ateliéri KLENOTA navrhujeme a vyrábame nadčasové šperky pre každý deň, ktoré zrkadlia štýl, eleganciu a perfektne padnú.

V našej ponuke nájdete najmä jemné retiazkové náramky z klasického žltého, decentného bieleho či nežného ružového zlata, zdobené diamantmi alebo farebnými drahokamami, ktoré sa hodia ku každému outfitu. Ak hľadáte doplnok, ktorý vám len tak nezovšednie, stavte na náramok z perál, ktorý pôsobí elegantne a žensky. Špecialitou nášho ateliéru sú pevné flexi náramky, ktoré zaujmú na prvý pohľad svojím originálnym spracovaním a variabilitou. Navyše sú veľmi odolné a nehrozí tak, že sa náramok pretrhne. Náramkov je nepreberné množstvo, veríme že v našej ponuke nájdete ten váš vysnívaný.

Pripravili sme pre vás prehľadného sprievodcu:


Retiazkové náramky

Ak hľadáte nadčasový doplnok pre každú príležitosť, siahnite po zlatom retiazkovom náramku, ktorý patrí medzi jemné, elegantné a trendy doplnky. Môžete ho nosiť samostatne alebo skombinovať s ďalšími šperkmi.

Veľkosti náramkov

Štandardná veľkosť retiazkových náramkov KLENOTA zodpovedá dĺžke 18 cm. U náramkov s predlžovacím očkom je veľkosť náramku zapnutého na posledné očko štandardných 18 cm, s možnosťou skrátenia náramku s posunutím očka na 17 alebo až 16 cm.

Ak si prajete veľkosť náramku upraviť, môžete vašu požiadavku uviesť do poznámky v objednávke. Ak zvolíte náramok dlhší ako je štandardných 18 cm, berte prosím do úvahy, že cena bude s ohľadom na použitý materiál a po predchádzajúcej dohode vyššia. Ak si prajete veľkosť náramku skrátiť, úprava je zadarmo a cena zostáva rovnaká. Pri úprave veľkosti požadujeme zálohu na šperk vo výške 20 %. V prípade, že zvolíte inú veľkosť ako tú štandardnú, nemožno šperk vrátiť ani vymeniť, jedná sa o šperk prispôsobený zákazníkovi.


Flexi náramky

Flexi náramky patria medzi špeciality ateliéru KLENOTA. Vďaka jedinečnému spracovaniu sa veľmi ľahko nasadzujú a krásne padnú, a tak ich môžete bez obáv nosiť každý deň a striedať podľa chuti. Na prvý pohľad pôsobia ako klasické pevné náramky, ale dajú sa ohýbať a doširoka otvárať. Možno ich nosiť samostatne, alebo v kombinácii s ďalšími náramkami.

Veľkosti náramkov

Flexi náramky vyrábame v štandardných veľkostiach S a M. Na požiadanie je možné vyrobiť náramok aj vo veľkosti L, v tomto prípade bude cena určená individuálne, s ohľadom na použitý materiál. Do poznámky v objednávke prosím uveďte vami požadovanú veľkosť.

velkost flexi náramky KLENOTA


Perlové náramky

Perlové šperky dodnes vyjadrujú dokonalú prirodzenosť, noblesu a nestrojenú eleganciu. Ak hľadáte univerzálny nadčasový doplnok, stavte na perlový náramok, ktorý pôsobí veľmi jemne a krásne doplní slávnostný aj jednoduchý outfit.

Veľkosti náramkov

Štandardná veľkosť perlových náramkov KLENOTA zodpovedá dĺžke 18 cm. Ak si prajete veľkosť náramku upraviť, môžete vašu požiadavku uviesť do poznámky v objednávke. Ak zvolíte väčšiu veľkosť náramku ako je štandardných 18 cm, cena bude s ohľadom na použitý materiál a po predchádzajúcej dohode individuálne upravená. Ak si prajete veľkosť náramku skrátiť, úprava je zadarmo a cena zostáva rovnaká. Pri úprave veľkosti požadujeme zálohu na šperk vo výške 20 %. Pamätajte, že v prípade zvolenia inej veľkosti než je štandardná, sa jedná o šperk prispôsobený zákazníkovi a nemožno ho vrátiť ani vymeniť.


Minerálne náramky

Náramky z brúsených drahokamov sú hitom poslednej doby, nič to však nemení na ich univerzálnosti a kombinovateľnosti s rôznymi outfitmi aj ďalšími šperkmi. Brúsenie do fazetového výbrusu dodáva drahokamom trblietanie a podtrháva ich farbu. Náramky z minerálov sú vyrábané ručne v našom ateliéri a každý kus je tak originál.

Veľkosti náramkov

Štandardná veľkosť minerálnych náramkov KLENOTA zodpovedá dĺžke 18 cm. Ak si prajete veľkosť náramku upraviť, môžete vašu požiadavku uviesť do poznámky v objednávke. Ak zvolíte väčšiu veľkosť náramku ako je štandardných 18 cm, cena bude s ohľadom na použitý materiál a po predchádzajúcej dohode individuálne upravená. Ak si prajete dĺžku náramku skrátiť, úprava je zadarmo a cena zostáva rovnaká. Pri úprave veľkosti požadujeme zálohu na šperk vo výške 20 %. Pamätajte, že v prípade zvolenia inej veľkosti než je štandardná, sa jedná o šperk prispôsobený zákazníkovi a nemožno ho vrátiť ani vymeniť.

 
Pro pohodlný nákup a doručení do České republiky doporučujeme navštívit naši stránku v češtině.

Pre pohodlný nákup a doručenie na Slovensko odporúčame navštíviť našu stránku v slovenčine.

Aby zapewnić Państwu jak największą wygodę podczas zakupów, rekomendujemy odwiedzenie naszej polskiej strony.

Für das beste, auf Ihren Standort zugeschnittene Einkaufserlebnis empfehlen wir Ihnen, unsere deutsche Website zu besuchen.

Pour une navigation optimale et adaptée à votre zone géographique, nous vous recommandons de consulter notre site Web français.

For the best shopping experience, we recommend visiting our international website in English.