MENU

Dĺžky náramkov

Náramok právom patrí k obľúbeným doplnkom - poteší ako darček, hodí sa pre rôzne príležitosti, jednoducho sa vrství a kombinuje s ďalšími šperkmi. V ateliéri KLENOTA navrhujeme a vyrábame nadčasové šperky pre každý deň, ktoré zrkadlia štýl, eleganciu a perfektne padnú.

V našej ponuke nájdete najmä jemné retiazkové náramky z klasického žltého, decentného bieleho či nežného ružového zlata, zdobené diamantmi alebo farebnými drahokamami, ktoré sa hodia ku každému outfitu. Ak hľadáte doplnok, ktorý vám len tak nezovšednie, stavte na náramok z perál, ktorý pôsobí elegantne a žensky. Špecialitou nášho ateliéru sú pevné flexi náramky, ktoré zaujmú na prvý pohľad svojím originálnym spracovaním a variabilitou. Navyše sú veľmi odolné a nehrozí tak, že sa náramok pretrhne. Náramkov je nepreberné množstvo, veríme že v našej ponuke nájdete ten váš vysnívaný.

Pripravili sme pre vás prehľadného sprievodcu:


Retiazkové náramky

Ak hľadáte nadčasový doplnok pre každú príležitosť, siahnite po zlatom retiazkovom náramku, ktorý patrí medzi jemné, elegantné a trendy doplnky. Môžete ho nosiť samostatne alebo skombinovať s ďalšími šperkmi.

Veľkosti náramkov

Štandardná veľkosť retiazkových náramkov KLENOTA zodpovedá dĺžke 18 cm. U náramkov s predlžovacím očkom je veľkosť náramku zapnutého na posledné očko štandardných 18 cm, s možnosťou skrátenia náramku s posunutím očka na 17 alebo až 16 cm.

Ak si prajete veľkosť náramku upraviť, môžete vašu požiadavku uviesť do poznámky v objednávke. Ak zvolíte náramok dlhší ako je štandardných 18 cm, berte prosím do úvahy, že cena bude s ohľadom na použitý materiál a po predchádzajúcej dohode vyššia. Ak si prajete veľkosť náramku skrátiť, úprava je zadarmo a cena zostáva rovnaká. Pri úprave veľkosti požadujeme zálohu na šperk vo výške 20 %. V prípade, že zvolíte inú veľkosť ako tú štandardnú, nemožno šperk vrátiť ani vymeniť, jedná sa o šperk prispôsobený zákazníkovi.


Flexi náramky

Flexi náramky patria medzi špeciality ateliéru KLENOTA. Vďaka jedinečnému spracovaniu sa veľmi ľahko nasadzujú a krásne padnú, a tak ich môžete bez obáv nosiť každý deň a striedať podľa chuti. Na prvý pohľad pôsobia ako klasické pevné náramky, ale dajú sa ohýbať a doširoka otvárať. Možno ich nosiť samostatne, alebo v kombinácii s ďalšími náramkami.

Veľkosti náramkov

Flexi náramky vyrábame v štandardných veľkostiach S a M. Na požiadanie je možné vyrobiť náramok aj vo veľkosti L, v tomto prípade bude cena určená individuálne, s ohľadom na použitý materiál. Do poznámky v objednávke prosím uveďte vami požadovanú veľkosť.

velkost flexi náramky KLENOTA


Perlové náramky

Perlové šperky dodnes vyjadrujú dokonalú prirodzenosť, noblesu a nestrojenú eleganciu. Ak hľadáte univerzálny nadčasový doplnok, stavte na perlový náramok, ktorý pôsobí veľmi jemne a krásne doplní slávnostný aj jednoduchý outfit.

Veľkosti náramkov

Štandardná veľkosť perlových náramkov KLENOTA zodpovedá dĺžke 18 cm. Ak si prajete veľkosť náramku upraviť, môžete vašu požiadavku uviesť do poznámky v objednávke. Ak zvolíte väčšiu veľkosť náramku ako je štandardných 18 cm, cena bude s ohľadom na použitý materiál a po predchádzajúcej dohode individuálne upravená. Ak si prajete veľkosť náramku skrátiť, úprava je zadarmo a cena zostáva rovnaká. Pri úprave veľkosti požadujeme zálohu na šperk vo výške 20 %. Pamätajte, že v prípade zvolenia inej veľkosti než je štandardná, sa jedná o šperk prispôsobený zákazníkovi a nemožno ho vrátiť ani vymeniť.


Minerálne náramky

Náramky z brúsených drahokamov sú hitom poslednej doby, nič to však nemení na ich univerzálnosti a kombinovateľnosti s rôznymi outfitmi aj ďalšími šperkmi. Brúsenie do fazetového výbrusu dodáva drahokamom trblietanie a podtrháva ich farbu. Náramky z minerálov sú vyrábané ručne v našom ateliéri a každý kus je tak originál.

Veľkosti náramkov

Štandardná veľkosť minerálnych náramkov KLENOTA zodpovedá dĺžke 18 cm. Ak si prajete veľkosť náramku upraviť, môžete vašu požiadavku uviesť do poznámky v objednávke. Ak zvolíte väčšiu veľkosť náramku ako je štandardných 18 cm, cena bude s ohľadom na použitý materiál a po predchádzajúcej dohode individuálne upravená. Ak si prajete dĺžku náramku skrátiť, úprava je zadarmo a cena zostáva rovnaká. Pri úprave veľkosti požadujeme zálohu na šperk vo výške 20 %. Pamätajte, že v prípade zvolenia inej veľkosti než je štandardná, sa jedná o šperk prispôsobený zákazníkovi a nemožno ho vrátiť ani vymeniť.