MENU

  Náramok z bieleho zlata so žltým diamantom

  • Náramok z bieleho zlata so žltým diamantom
  • Náramok z bieleho zlata so žltým diamantom
  • Náramok z bieleho zlata so žltým diamantom
  • XMAS Package
  Minimalistický retiazkový náramok vyrobený zo 14 kt bieleho zlata zaujme jemne žltým okrúhlym diamantom. Perfektný tip na darček pre milovníčky kvalitných farebných kameňov. Vďaka jedinečným vlastnostiam diamantu zostane krásny celý život.

  Náramky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe v štandardnej dĺžke 18 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo úpravu, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

  561 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0073092
  Materiál Biele zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Diamant žltý
  Brus guľatý
  Čistota SI
  Barva žltý
  Průměr 3.5 mm
  Váha 0.165 ct
  Váha 1.1 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.