MENU

Náramok z ružového zlata s champagne diamantom

  • Náramok z ružového zlata s champagne diamantom
  • Náramok z ružového zlata s champagne diamantom
  • Náramok z ružového zlata s champagne diamantom
  • XMAS Package

Minimalistický náramok zaujme netradičným spojením ružovo-hnedého champagne diamantu s ružovým zlatom. Táto kombinácia pôsobí veľmi originálne, nežne a teple. Pozornosť pritiahne tiež menej známy spôsob zasadenie kameňa, zvaný bezel čiže luneta.

Náramok vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v srdci starej Prahy v štandardnej dĺžke 18 cm. Ak požadujete inú dĺžku, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach náramkov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

431 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0453054
Materiál Ružové zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant champagne
Brus guľatý
Barva champagne
Průměr 3 mm
Váha 1.0 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.