MENU

  Náramok z ružového zlata s champagne diamantom

  • Náramok z ružového zlata s champagne diamantom
  • Náramok z ružového zlata s champagne diamantom
  • Náramok z ružového zlata s champagne diamantom
  • XMAS Package
  Minimalistický náramok zaujme netradičným spojením ružovo-hnedého champagne diamantu s ružovým zlatom. Táto kombinácia pôsobí veľmi originálne, nežne a teple. Pozornosť pritiahne tiež menej známy spôsob zasadenie kameňa, zvaný bezel čiže luneta.

  Náramky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe v štandardnej dĺžke 18 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo úpravu, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: doba dodania je 3 týždne

  431 € Vyžiadať na tovar
  KÓD k0453054
  Materiál Ružové zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Diamant champagne
  Brus guľatý
  Barva champagne
  Průměr 3 mm
  Váha 1.0 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.