MENU
NA SKLADE

Náhrdelník zo spinelu so sladkovodnými perlami

  • Náhrdelník zo spinelu so sladkovodnými perlami
  • Náhrdelník zo spinelu so sladkovodnými perlami
  • Náhrdelník zo spinelu so sladkovodnými perlami
  • Náhrdelník zo spinelu so sladkovodnými perlami
  • XMAS Package

Originálny náhrdelník z čierneho fasetovaného spinelu a sladkovodných perál je doplnený guľôčkami a rondelom zo žltého 14 kt zlata. Tri centrálne perly robia z náhrdelníka elegantný doplnok pre každú príležitosť. Zaujímavá voľba pre milovníčky elegantných šperkov v netradičnom prevedení.

Náhrdelník vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v srdci starej Prahy. Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

518 € Vyžiadať na tovar
KÓD k8009043
Materiál Žlté zlato
Ryzost 14 kt 585/1000
Drahokamy Spinel
Průměr 2.5-3.0 mm
Perly sladkovodné
Tvar guľatý
Barva biela
Kvalita AAA
Průměr 6.5-7.0 mm
Délka 420 mm
Váha 9.2 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.