MENU
NA SKLADE

Zlatý náramok z čiernych spinelov a perál

  • Zlatý náramok z čiernych spinelov a perál
  • Zlatý náramok z čiernych spinelov a perál
  • Zlatý náramok z čiernych spinelov a perál
  • Zlatý náramok z čiernych spinelov a perál
  • Zlatý náramok z čiernych spinelov a perál
  • XMAS Package

Originálny náramok z čiernych fazetovaných spinelov zdobia drobné rondely a guľôčky zo 14k žltého zlata a tri biele sladkovodné perly. Vzniká tak úplne nadčasová farebná kombinácia vo sviežom dizajne. Náramok sa hodí ako elegantný doplnok k slávnostným šatám, dá sa ale nosiť aj ako symbolický talizman dodávajúci vitalitu, silu a ochranu.

Náramok vyrábame ručne z prírodných minerálov, ktoré ponúkajú pestrú škálu odtieňov i vlastností. Minerály starostlivo vyberáme a ručne navliekame, výsledkom je preto vždy farebne unikátny a neopakovateľný dizajn. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach náramkov nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

330.43 € Vyžiadať na tovar
KÓD K8021873
Materiál Žlté zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Spinel
Pôvod prírodný
Farba čierný
Priemer 3.00 mm
Krištáľ
Pôvod prírodný
Priemer 4.00 mm
Perly sladkovodné
Tvar guľatý
Farba biela
Kvalita AAA
Priemer 6.5-7.0 mm
Dĺžka 180 mm
Váha 4.50 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.