MENU
  NOVINKA NA SKLADE

  Náramok z čierneho spinelu s perlami v zlate

  • Náramok z čierneho spinelu s perlami v zlate
  • Náramok z čierneho spinelu s perlami v zlate
  • Náramok z čierneho spinelu s perlami v zlate
  • XMAS Package

  Elegantný náramok z čierneho fasetovaného spinelu a drobných guľôčok zo 14 kt zlata zdobia tri sladkovodné perly. Kombinácia spinelu a perel je takmer nadčasová, celkom iste tak pristane elegantným outfitom.

  Náramky pre Vás vyrábame v našom ateliéri v Prahe v štandardnej dĺžke 18 cm. Ak požadujete inú dĺžku alebo úpravu, môžete to uviesť v objednávke. Šperk Vám doručíme zadarmo v darčekovom balení a s certifikátom pravosti.

  Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

  257 € Vyžiadať na tovar
  KÓD g0902013
  Materiál Žlté zlato
  Ryzost 14 kt 585/1000
  Drahokamy Spinel
  Barva čierna
  Průměr 2.5-3.0 mm
  Perly sladkovodné
  Tvar guľatý
  Barva biela
  Průměr 6.5-7.0 mm
  Délka 180 mm
  Váha 4.6 g

  Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

  Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.