MENU
NA SKLADE

Zlatý náhrdelník s akvamarínom

  • Zlatý náhrdelník s akvamarínom
  • Zlatý náhrdelník s akvamarínom
  • Zlatý náhrdelník s akvamarínom
  • XMAS Package

Náhrdelník vyrobený z bieleho 14 kt zlata zdobí voľne zavesený prívesok s akvamarínom. Tento svetlo modrý drahokam sa tradične daruje k narodeniu syna, ale poteší aj pri inej príležitosti. Skvele sa kombinuje s ostatnými šperkmi.

Náhrdelník vyrábame ručne v ateliéri KLENOTA v Prahe a dodávame ho v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak).  Šperk vám doručíme zadarmo v luxusnej škatuľke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.

Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

430.43 € Vyžiadať na tovar
KÓD k0451022
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Akvamarín
Brus guľatý
Priemer 5 mm
Váha 0.45 ct
Šířka 5 mm
Délka 420.00 mm
Váha 1.50 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.