MENU
NA SKLADE

1ct briliantový prívesok z bieleho zlata

  • 1ct briliantový prívesok z bieleho zlata
  • 1ct briliantový prívesok z bieleho zlata
  • 1ct briliantový prívesok z bieleho zlata
  • XMAS Package

Náhrdelník z bieleho 14k zlata zdobený laboratórnym diamantom v okrúhlom briliantovom výbruse o váhe jedného karátu. Pristane ženám bez ohľadu na vek a štýl a nikdy nevyjde z módy. Skvelá kvalita laboratórneho diamantu vám zaistí, že šperk nikdy nestratí svoju krásu.

Náhrdelník je vyrobený ručne v ateliéri KLENOTA a dodávame ho vrátane retiazky z rovnakého kovu v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.


Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

2 604.35 € Vyžiadať na tovar
KÓD K0611292
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant lab grown
Pôvod laboratórny
Výbrus guľatý
Čistota VS
Farba G
Priemer 6.3 mm
Váha 1.000 ct
Dĺžka 420.00 mm
Váha 2.3 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.