MENU
NA SKLADE

Náhrdelník v bielom zlate so žltým briliantom

  • Náhrdelník v bielom zlate so žltým briliantom
  • Náhrdelník v bielom zlate so žltým briliantom
  • Náhrdelník v bielom zlate so žltým briliantom
  • XMAS Package

Retiazku z bieleho 14k zlata dopĺňa žiarivý prívesok s žltým diamantom v briliantovom výbruse. Žltý kameň pôsobí naozaj optimisticky a veselo, preto sa hodí najmä ako darček. Poteší všetky ženy, ktoré majú rady originálne šperky.

Náhrdelník je vyrobený ručne v ateliéri KLENOTA a dodávame ho vrátane retiazky z rovnakého kovu v štandardnej dĺžke 42 cm (pokiaľ nie je uvedené inak). Ak požadujete inú dĺžku alebo typ retiazky, môžete to uviesť do poznámky v objednávke. Šperk vám doručíme zadarmo v dizajnovej krabičke a s certifikátom pravosti. Viac informácií o typoch a dĺžkach retiazok nájdete v našom sprievodcovi.


Dostupnosť: skladom pripravené na odoslanie alebo vyzdvihnutie.

647.83 € Vyžiadať na tovar
KÓD K0450182
Materiál Biele zlato
Rýdzosť 14 kt 585/1000
Drahokamy Diamant žltý
Pôvod prírodný
Výbrus guľatý
Čistota SI
Farba žltý
Úpravy Úprava farby
Priemer 3.5 mm
Váha 0.165 ct
Dĺžka 420 mm
Váha 1.22 g

Šperky z ATELIÉRU KLENOTA

Náš ateliér leží v samom srdci starej Prahy, v oblasti, ktorá je už po stáročia centrom českého zlatníctva a šperkárstva. Miestna atmosféra tradície a histórie tohto remesla nám prináša inšpiráciu každý deň. Pri výrobe šperkov staviame na poctivej ručnej práci a tradičných metódach. Zlatníčky a zlatníci v našej dielni venujú pozornosť každému detailu. Pracujeme iba s kvalitnými materiálmi z overených zdrojov, aby vám šperky vydržali dlho krásne aj pri každodennom nosení. Predaj šperku berieme ako záväzok na celý život. Či už u nás kupujete darček pre niekoho blízkeho, alebo niečo sebe pre radosť, ku každému šperku KLENOTA vám poskytneme tiež profesionálny servis.